(0532) 613 20 07 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
bilgi@cansunakliye.com E-posta ile ulaşın
Menderes Mh 323 Sk No:18/5 Esenler / İstanbul

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Ana Sayfa / Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi - İstanbul

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Nakliye sektörü hızla gelişmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile firmamızdan yönlendirilen bir kişi sizleri ziyaret eder. Taşınacak eşyaların büyüklüğü, ağırlığı ve miktarına bakar. Yapılan incelemeler sonucu ne kadar araç gerekeceği ve çalışacak personel sayısı belirlenerek taşıma maliyeti çıkarılır. Cansu Nakliyat tarafından ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde adresinize gelerek sizlere maliyet bedeli bildirilmektedir.


Ekspertiz hizmeti kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili olası bir aksaklığın önüne geçilebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içerisinde paketlenir.


Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma:


- Eşyaların miktarı ve ağırlığı,
- Eşyalar değerlendirildikten sonra gereken ambalaj miktarı,
- Eşyaların durumuna göre gereken personel sayısı,
- Kırılacak eşyaların miktarı ve paketlenmesi isteği,
- Taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı,
- Eşyaların taşınacağı adresler arası mesafe,
- Taşıma sigortası bedeli,
- Kullanılacak nakliye aracı ekspertiz hizmeti sonucu oluşan nakliye bedelinin belirlenmesinde kullanılan kriterlerin başında gelmektedir.