(0532) 613 20 07 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
bilgi@cansunakliye.com E-posta ile ulaşın
Menderes Mh 323 Sk No:18/5 Esenler / İstanbul

Paketleme ve Ambalajlama

Ana Sayfa / Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme ve Ambalajlama - İstanbul

Paketleme ve Ambalajlama

Evden eve nakliyatta ambalaj ve paketleme taşınma sürecinin en önemli aşamalarından birisidir. Doğru yapılmayan bir paketleme ile eşyalarınız zarar görebilir ve istenmeyen sonuçlar doğabilir. Bu sebeple nakliye hizmetleri yürüten firmanın paketleme ve ambalajlama konusunda bilgili olması gerekmektedir. Öte yandan kullanılan paketleme malzemesinin kaliteli olması da büyük önem taşır.


Evden eve nakliyat sırasında kullandığımız ambalaj ve paketleme malzemeleri eşyalara göre çeşitlilik göstermektedir. Mobilyalarda farklı beyaz eşyalarda farklı kırılacak eşyalarda ise daha farklı ambalajlar ile eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Kırılacak eşyalar için firmamız tarafından özel bir kutulama yapılır. Bu sayede eşyalarınızın kırılıp hasar görmesi engellenir.


Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ise sıhhi tesisatçı tarafından sökülerek özenli bir şekilde paketlenir. Ancak bu ürünler oldukça hassas olduğu için kırılma veya hasar görmeye karşı ambalaj battaniyesi adı verilen keçe kumaşlara sarılır. Kıyafetler ise özel karton kutularda taşınır. Özel eşyalarınız için yine ayrı bir paketleme aracı kullanan Cansu evden eve nakliyat eşya paketleme ve ambalaj konusunda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ambalajlama kalitesini en üst seviyeye taşımıştır.