(0532) 613 20 07 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
bilgi@cansunakliye.com E-posta ile ulaşın
Menderes Mh 323 Sk No:18/5 Esenler / İstanbul

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / Hakkımızda

Cansu Nakliye Hakkında

Cansu Evden eve nakliyat firması, İstanbul ve Türkiye genelinde evden eve eşya nakliyesi, ev taşıma ve müşterilerinin istek ve önerileri doğrultusunda daha iyi hizmet verebilmek amacıyla teknolojik imkanlardan da yararlanmaktadır.

İyi iletişim, güven ve eğitimli teknik ekibimiz sayesinde iş ortaklarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimiz sağlam bir zemine oturmuştur. Doğru ve kaliteli bir işleyişle tüm iş ortaklarımızın devamlılığını sağlamak öncelikli prensiplerimizdendir.

Başarıyı misyon edinmiş olan firmamız sorunsuz taşımacılık hizmeti ile siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız yıllardan bu yana bir çok bireysel ve kamu / özel sektör kuruluşunun işini yapmış olup bu kuruluşlardan özel teşekkür belgesi almıştır. Siz de kaliteli bir nakliyat firması ile çalışmak ve zorlu taşınma sürecinde en az problem ile karşılaşmak istiyorsanız bizim ile irtibata geçin.

Cansu Evden Eve Nakliyat 1- İstanbul
Cansu Nakliye - İstanbul
Cansu Evden Eve Nakliyat 2 - İstanbul Kurumsal Yapı
Cansu Evden Eve Nakliyat 3 - İstanbul Özenli Paketleme
Cansu Evden Eve Nakliyat 4 - İstanbul Asansör İmkanı
Cansu Evden Eve Nakliyat 5 - İstanbul İŞİNDE UZMAN EKİP

Güvenilir, Problemsiz ve Sonuç Odaklı Çözümlerle Liderlik için Yarışıyoruz.

Gelişen taşımacılık sektörü teknolojilerini takip ederek, ülke çapında rekabeti takip ediyor, işinin ehli, güvenilir ve güçlü ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Nakliye/Taşımacılık

793

Çalışan

12

Fiyat/Performans

1